Ofis mobilyaları sektöründe 1990 yılından beri hizmet veren firmamızın bu süreç içerisinde müşteri memnuniyetini ara ilkesi olarak kabul edilmiştir. Bu ilkeye dayalı olarak da üretim kalitesinin yanı sıra satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerde de en üst hizmeti verebilme amacıyla hareket etmiştir. Jessan Ofis olarak; çelik eşya alanında müşterilerimize sunduğumuz ürünler: soyunma dolapları, öğretmen dolapları, dosya dolapları, takım arabası, çalışma tezgahı, harita plan dolapları, kartoteks dolabı, malzeme dolabı, klasör dolapları, ayakkabı dolabı, personel dolabı, cep telefonu dolabı, emanet dolabı gibi bir çok farklı çeşit çelik ofis ekipmanları olmaktadır. İsteğe bağlı olarak , standart ölçü veya özel üretim seçeneği ile dilediğiniz tip ve şekildeki çelik ofis ekipmanlarının üretimi yapılmaktadır. Bütün ürünlerimizde yüksek kalite dayanıklı elektrostatik toz boya kullanılmaktadır.

Firmamız genç, dinamik ve branşında uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla; tasarım kademesin den başlayıp sıra ile proje, satış, üretim, lojistik, sevkiyat, montaj ve teknik servis kadrosuyla sektörün en iyisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Jessan Ofis olarak amacımız; teknoloji ve iletişimin hızla geliştiği günümüzde; ürünlerimizi dünyaya hızlı, etkili ve kullanışlı bir şekilde tanıtmak ve dünyaya açılan kapılarımızı daha çok genişletmektir. Tasarım; vizyon, bilgi birikim ve yaratıcılık gerekmektedir. Bunların ötesinde, detay çözebilmek, bilinen çözümleri dönüştürebilmek, bu tasarımı başarılı bir ürünün ya da mekanın başarısını uygun bir biçimde taşıma anlamında önemlidir. Firma olarak kaliteli ürünün ve kaliteli hizmetin; kaliteli müşteriye ulaşmak anlamına geldiğine; ve kaliteli müşterinin de firmamıza değer kattığı vizyonu ile çözüm ortağınız olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.